Biuro rachunkowe – Co nas wyróżnia

25 lutego, 2021 Autor prezes Wyłączony

Biuro księgowe – Co nas wyróżnia?

Nasza Firma chciałaby porozmawiać o tym, jak możemy pomóc waszej twojej firmie i dlaczego tak wielu właścicieli firm ceni nasze usługi i wkład. Nasi Biegli Księgowi w Polsce realizuja osobistą obsługę rachunkowości z regularnym kontaktem z klientem, dzięki czemu zyskujemy z Tobą znakomite relacje i długotrwałe relacje.

Usługi rachunkowe Katowice

Audyt i rozliczenia

Nasza Firma jest biegłymi rewidentami  z siedzibą w Katowicach i posiadamy doświadczenie w zrozumieniu biznesu naszych klientów, ścisłej współpracy z klientaki oraz tworzeniu zadań audytowych i księgowych w uzgodnionych ramach czasowych.


Rozwiązania księgowe online w chmurze

Jesteśmy akredytowanymi partnerami Platinum z oprogramowaniem Accounting, aby dostarczać naszym klientom internetowe rozwiązania księgowe w chmurze do prowadzenia dokumentacji księgowej, w tym usługi rachunkowe, deklaracje VAT i rachunkowość zarządczą. Programy księgowe online w chmurze są także wbudowane w całą historię naszych usług, w tym zeznania podatkowe, rozliczenia w US, usługi płacowe i pomoc w zakresie ręcznej rejestracji.


Usługi kadrowo-płacowe, w tym pomoc w przestrzeganiu zgodności z przepisami dotyczącymi automatycznej rejestracji emerytalnej.

Prowadzimy dobrej jakości outsourcing płac online dla małych i dużych firm. Nasze usługi w zakresie zarządzania płacami dokonują wszystkich niezbędnych zgłoszeń do urzędów podatkowych w waszym imieniu i zapewniają zgodność z wymogami dotyczącymi sprawozdawczości i korespondencji związanymi z [automatycznym logowaniem emerytalnym