Księgowość firm – Zobacz żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

14 lutego, 2021 Autor prezes Wyłączony

Księgowość firm – Zobacz żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Oferujemyprofesjonalną księgowość spółki z o.o., w zakresie której przeprowadzamyczynności związane z założeniem a takżeprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem kwestii podatkowych, doradztwem księgowym jak też podatkowym, sporządzaniem dokumentacji i deklaracji podatkowych i inne. Księgowość prowadzona w sposób fachowyorazskrupulatny to doskonały wybór, który pozwoliklientowi mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla przedsiębiorstwoferujemy w 3pakietach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla firm zawsze jest odpowiedniodopasowana do potrzeb konkretngo przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa potrzeby, dostosujemypakiet, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość przedsiębiorstwa utrzymaną na doskonałym poziomie.


Na księgowość spółki z o.o. składają się następujące usługi i czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej założeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe i rachunkowe),

Prowadzenie rejestrów handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych jak również prawnych,

Obsługa płacowa iZUS (bieżąca obsługa pracownicza),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, w tym VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków a takżeinnychorganów,

Przygotowywanierocznychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków oraz strat, dodatkowe informacje oraz objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

OferujemytrzyPakiety usług księgowych. Dodatkowe informacje o pakietach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Świadczymy usługi księgowe oraz doradcze z zakresuaktualnej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z o.o.  da sięzałożyć już przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed spisaniem umowy spółki warto przeanalizować kilka sprawa. Są to m.in. następującezagadnienia: Spisać umowę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w systemie S 24 przez sieć czy wybrać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobligowany do zapłaty ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak wyliczyćefektywność działalności? Te isporo innych zagadnieńprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.